Главная » 2018 » Май » 14 » LG виходить на ринок блокчейн послуг

LG виходить на ринок блокчейн послуг

14.05.2018 в 17:48 просмотров: 294 комментариев: 0 Техно
Як повідомляє місцеве інформаційне агентство Yonhap Sunday, LG CNS, дочірня компанія південнокорейської корпорації LG, яка займається послугами в галузі інформаційних технологій, нещодавно запустила власний блокчейн сервіс.

За даними Yonhap, власна блокчейн платформа LG CNS «Monachain» була розроблена для роботи в галузі фінансів, виробництва і зв’язку.

Одними з основних функцій Monachain є: система цифрової аутентифікації, цифрова валюта, а також система управління логістикою. Monachain дозволяє використовувати новий тип ідентифікації, децентралізований ідентифікатор (DID), який може використовуватися для персональної ідентифікації та онлайн-платежів через смарт-пристрої.

Monachain також дозволяє користувачам відкривати цифровий гаманець і проводити фінансові операції. Згідно зі звітом, LG CNS планує укласти угоди з вітчизняними банками, щоб вийти на більш широку аудиторію.
Комментарии 0
avatar
© Все права защищены: Копирование материалов сайта разрешено только при указании ссылки на источник - Sorokainfo.com 2015 - 2019