Главная » 2020 » Февраль » 22 » Офіс генпрокурора вперше відкрив справу проти кнопкодава

Офіс генпрокурора вперше відкрив справу проти кнопкодава

22.02.2020 в 08:24 просмотров: 168 комментариев: 0 Политика
У Офісі генерального прокурора відкрили справу за фактом кнопкодавства позафракційного нардепа Владіслава Поляка, якого напередодні спіймали на голосуванні за свого колегу.

Джерело: пресслужба ОГПУ

Дослівно: "Генеральний прокурор вніс відомості в Єдиний реєстр досудових розслідувань щодо факту вчинення одним з народних депутатів України неодноразового голосування замість іншого народного депутата України на  пленарному засіданні Верховної Ради України 21 лютого 2020 року".

Деталі: Зазначається, що таким чином ОГПУ впровадив в дію нещодавно прийняту норму щодо кримінальної відповідальності нардепів за кнопкодавство. 

Розслідування у справі буде займатись Державне бюро розслідувань.

16 січня 2020 року набув чинності закон №404-IX (законопроект 2148) щодо забезпечення особистого голосування народними депутатами на пленарних засіданнях парламенту.

За кнопкодавство нардепу загрожує штраф у розмірі 51-85 тисяч гривень, однак для цього провину парламентаря необхідно буде спочатку довести в суді.

У разі визнання депутата винним у кнопкодавстві та набрання сили обвинувальним вироком нардеп буде достроково позбавлений мандата (стаття 81 Конституції України).
Комментарии 0
avatar
© Все права защищены: Копирование материалов сайта разрешено только при указании ссылки на источник - Sorokainfo.com 2015 - 2020