Главная » Техно » 2021 » Декабрь » 30 »

Проблема появи горизонтальних ліній на відео з камер спостереження

30.12.2021 в 10:04 просмотров: 288 комментариев: 0 Техно

Якщо ваша камера відеоспостереження почала замість чіткого зображення показувати горизонтальні лінії на моніторі, то вам необхідно швидко виправити проблему. Лінії можуть ускладнити перегляд важливих об'єктів на екрані й знизити ефективність вашої системи безпеки.

Виправлення проблем

Іноді ці горизонтальні лінії розмивають фрагменти відео та рухаються по екрану вниз, а в деяких випадках вертикально зліва направо. Іноді просто мерехтять, залишаючись в одному й тому ж положенні. У будь-якому випадку вам необхідно усунути проблему якомога швидше, тому що відзнятий матеріал може стати непридатним для використання в разі інциденту. Зазвичай проблема виникає на аналогових HD-камерах або HD-CVI, HD-TVI, AHD, HD-SDI. Ніколи не з'являється в системах IP-камер.

Причини виникнення спотворень

Є багато причин, за якими камери спостереження можуть показувати на екрані горизонтальні лінії:

  • Апаратні проблеми: несправні кабелі, джерело живлення або камери.
  • Проблеми з програмним забезпеченням. 
  • Місцеві перешкоди, які викликають проблеми з контурами заземлення. Найбільш економічний спосіб – використовувати ізолюючий трансформатор контуру заземлення.
  • Камери призначені для роботи на певних частотах – 50 Гц або 60 Гц, переконайтеся, що налаштування частоти встановлені правильно.
  • ІЧ-світлодіодні індикатори камер відчувають труднощі й споживають занадто багато енергії, що викликає проблеми з датчиком камери.

Як виправити проблему? 

Перелічимо ваші дії. 

Коаксіальні кабелі ослаблені

Перевірте камеру та сторону DVR, щоб переконатися, що роз'єми BNC повністю вставлені. Проблема може виникати на старих кабельних трасах, особливо на тих, що використовуються на відкритому повітрі. Перевірте свої кабелі та переконайтеся, що вони правильно прокладені.

Джерело світла

Якщо світло падає прямо на камеру, передане відео може бути нечітким. При занадто яскравому світлі пікселі стають перевантаженими, і горизонтальні лінії являють собою електричні перешкоди світлочутливого сенсора. Змініть кут, щоб джерела світла не потрапляли в камеру безпосередньо. Світло можна зробити слабшим або перемістити. Інше рішення – використовувати купольні камери з затемненим склом.

Проблема появи горизонтальних ліній на відео з камер спостереження

Перевірте блок живлення

Якщо джерело живлення не може забезпечити достатню потужність для камери, це означає, що сенсор не працює або працює неефективно. Якщо блок живлення не працює на 100%, можливо, потрібно замінити його. 

Спробуйте іншу камеру

У деяких випадках ваша камера просто погана, і ви нічого не можете зробити, щоб її полагодити. Поганою вважається камера з низько ефективним сенсором, низькою роздільною здатністю, малою кількістю пікселів. Спробуйте замінити камеру на ту, яка відповідає вашим вимогам до якості зображення. 

Джерело: https://vidimost.com/videonabljudenie-185/videokamery/

Аватар Seo Николай Лисов / Seo
Журналист/Sorokainfo
Комментарии 0
avatar
© Все права защищены: Копирование материалов сайта разрешено только при указании ссылки на источник - Sorokainfo.com 2015 - 2022