Главная » 2020 » Октябрь » 10 » Що таке фунгіциди та для чого їх застосовують?

Що таке фунгіциди та для чого їх застосовують?

10.10.2020 в 22:10 просмотров: 281 комментариев: 0 Статьи
Кожен городник і садівник може зіткнуться з тим, що рано чи пізно рослини починають хворіти, а потім і зовсім вмирати через різних причин. Щоб цього не допустити і активно захищати рослини від збудників хвороб, слід користуватися фунгіцидами, які мають безліч позитивних переваг. Але перш ніж купувати той чи інший засіб, наприклад, тут https://lnzweb.com/ru/zzr/fungicide, потрібно дізнатись яка причина поганого росту чи вигляду рослини і відповідно до сорту підібрати відповідний «антидот».

Які види фунгіцидів доступні для покупки?

Всі фунгіциди, які представлені на lnzweb.com, розділені на кілька видів залежно від того, якими хімічними властивостями вони володіють:
 • Неорганічні. Для їх виготовлення використані такі компоненти, як мідь, ртуть, а також марганець і залізо.
 • Органічні. До складу таких фунгіцидів не належать важкі метали. Такі речовини розкладаються під дією присутніх в ґрунті живих мікроорганізмів.
Більш зручними для використання вважаються органічні фунгіциди. Все тому, що їх досить легко готувати, а також використовувати. При необхідності такі речовини можна комбінувати, наприклад, з пестицидами. Але ось термін дії органічних фунгіцидів обмежений. Додатково фунгіциди розділені на кілька видів залежно від того, яка саме дія вони надають на збудника:
 • Захисні або ж профілактичні. З їх допомогою можна знизити ймовірність того, що рослина буде уражено грибком.
 • Лікувальні. Їх використовують в разі, якщо рослина уражена грибком.
Що таке фунгіциди та для чого їх застосовують?
За призначенням всі фунгіциди розділені на:
 1. Отруту для різного насіння.
 2. Препарати, які призначені для обробки ґрунту.
 3. Препарати, якими обробляють рослини, що знаходяться в стані спокою або ж під час вегетації.
 4. Препарати, підготовлені для обробки сховищ.
Серед представлених видів можна вибрати і універсальні фунгіциди, якими можуть користуватися городники і дачники. Вони можуть одноразово використовуватися для декількох робіт.
Що таке фунгіциди та для чого їх застосовують?

Способи застосування фунгіцидів

Представлені препарати можуть бути використані різноманітними способами:
 1. Отруювання. Цей спосіб може бути використаний для обробки насіння, а також бульб рослин. Подібні дії виконуються безпосередньо перед посадкою або посівом.
 2. Обпилювання або ж обприскування. Для цих цілей можуть бути використані обприскувачі.
 3. Внесення в ґрунт. Такі фунгіциди вносяться в ґрунт безпосередньо перед перекопування. Такі склади можуть бути представлені в порошкоподібному або ж рідкому стані.
Комментарии 0
avatar
© Все права защищены: Копирование материалов сайта разрешено только при указании ссылки на источник - Sorokainfo.com 2015 - 2020 Яндекс.Метрика
("USER_AVATAR") ("USER_NAME") ("USER_GROUPNAME")