Главная » Статьи » 2023 » Ноябрь » 24 »

SkillzRun: новий етап освіти з інноваційною LMS-платформою

24.11.2023 в 03:13 просмотров: 408 комментариев: 0 Статьи
SkillzRun є синтезом досвіду в галузі освіти і сучасних технологій і відкриває нові горизонти в навчальному процесі. Ця LMS для навчання skillzrun.com, що зародилася з результатів співпраці фахівців в освіті та IT, має на меті підвищення мобільності, інтерактивності та мотивації у процесі навчання.

Інтернаціональний підхід у створенні

Під час створення SkillzRun використовується унікальний інтернаціональний підхід. Професіонали платформи взяли найкращі практики з українського та західного ринку освіти, поєднуючи їх у єдине інноваційне рішення. Дослідження та тестування різних методів навчання допомогли створити продукт, здатний змінити традиційні уявлення про навчальний процес.
 
У сфері онлайн освіти невід'ємною частиною успішного процесу стала ефективна комунікація між викладачами та учнями. Інноваційна платформа SkillzRun, що постійно розвивається, представляє останні апдейти та нові можливості для покращеного івент-менеджменту.

Мобільне навчання

SkillzRun пропонує також мобільний додаток для iOS та Android. Цей додаток доступний у двох варіантах:
  • безкоштовний;
  • на тарифі Professional.
 Ця програма призначена для учнів, співробітників або клієнтів, оскільки створює гнучке місце для навчання, доступне в будь-який час і в будь-якому місці. Можливість завантаження програми з App Store або Play Market робить процес доступним для широкого кола користувачів.
SkillzRun: новий етап освіти з інноваційною LMS-платформою

White Label - навчання з логотипом та функціоналом

SkillzRun пропонує використати White Label – інноваційний підхід до навчання. Ця програма надає можливість створення персоналізованого навчального додатка для кожного бізнесу. Брендування та кастомний функціонал роблять додаток унікальним, відповідаючи індивідуальним потребам компанії.
 
За допомогою skillzrun.com/ кожен може згенерувати власний мобільний додаток для навчання. Процес простий та інтуїтивно зрозумілий, що дозволяє швидко створити індивідуальний освітній додаток, адаптований до унікальних цілей та потреб. 

SkillzRun стала першою українською Learning Management System (LMS), яка дає можливість створювати мобільні програми для навчання. Це важливий крок у розвитку освіти в Україні, надаючи широкі можливості для ефективного та сучасного навчання. SkillzRun – це не просто платформа, це революція в освіті, яка робить навчальний процес доступним та зручним для кожного.
Аватар Seo Николай Лисов
Журналист/Sorokainfo
Комментарии 0
avatar
© Все права защищены: Копирование материалов сайта разрешено только при указании ссылки на источник - Sorokainfo.com 2015 - 2024